SP 162

Flaga Ukrainy
Mia100 zdolnych

Sukcesy naszych uczniów

Uczennica klasy 7d – Karolina Rytczak – drugi raz z rzędu, zdobyła stypendium Prezydenta Miasta Łodzi w ramach miejskiego systemu wspierania uczniów uzdolnionych:
“Mia100 Zdolnych”. Karolina trenuje karate, w tym roku m.in. wzięła udział w V Wagowych Mistrzostwach Europy w Kyokushin Karate, zdobyła II miejsce w międzynarodowych zawodach VIII Th International Tournament Karate Shinkyokushin Skarżysko – Kamienna CUP 2022, zajęła I miejsce w III Randori Cup – Radomsko 2022 oraz III miejsce w konkurencji kumite podczas  Jubileuszowego X Ogólnopolskiego Turnieju Karate Uechi – Ryu2022. 

Stypendium „Mia100 Zdolnych” otrzymał również nasz absolwent Jan Gać. Uczeń to m.in. laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii, laureat V Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „Lust auf Lesen?” (III miejsce w Polsce), laureat II stopnia
w ogólnopolskim konkursie leksykalnym z języka angielskiego „Memory Master”, finalista konkursu interdyscyplinarnego „First Step to Success”, finalista ogólnopolskiego konkursu „PixBlocks Programing Challenge 2022”, wygrany w kategorii: Najlepszy Aktor, Najlepszy Scenariusz w VI Konkursie Filmowym dla Szkół Podstawowych „Orlęta Filmowe Łodzi”. 

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content