SP 162

Flaga Ukrainy
Chemiczny kalendarz adwentowy

Chemiczny kalendarz adwentowy

W ostatnich dniach w naszej szkole odbył się konkurs na najlepszy Chemiczny Kalendarz Adwentowy. Uczniowie w zaledwie tydzień przygotowali kilkadziesiąt kalendarzy wykonanych różnymi technikami, dzięki czemu mogli wykazać się nie tylko swoją kreatywnością i talentem artystycznym, ale także wiedzą z zakresu chemii. W kalendarzach nie zabrakło różnorodnych prezentów i ciekawostek chemicznych oraz pytań z zakresu tego przedmiotu. Uczniowie podczas ostatnich lekcji chemii otwierali wybrane kalendarze, aby dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy oraz odpowiedzieć na kilka pytań. To pozwoliło im na zdobycie nowej wiedzy, ale i utrwalenie poznanych zagadnień.
Przedstawiamy zdjęcia najciekawszych prac.

Skip to content