SP 162

Flaga Ukrainy

Nauczyciele

Godziny dostępności nauczycieli – terminy

Edukacja wczesnoszkolna

Bakalarz Krystyna
Bartniak Małgorzata
Bednarowicz Beata
Bilińska-Wilk Monika
Borkowska Małgorzata
Chojnacka – Gruszczyńska Joanna
Czubak Aneta
Daros Elżbieta
Drewnowicz Joanna
Greczka Karolina

Jesionowska Agnieszka
Hankiewicz Joanna
Kobierzycka Bożena
Rudnicka Marta
Sabela Wioleta
Sitarska–Ostrowska Jolanta
Skonka-Kielesińska Anna
Słapek Aldona
Szymańska Beata
Wojdalska Beata
Wydra Aleksandra

Język polski

Falkowska Jolanta
Kaźmierczak Natalia
Lipska-Chodaczek Agnieszka
Petrus Anna

Podpora Monika
Stradel Karolina
Zając Rafał
Zimowska Aneta

Język angielski

Bagiw-Stuczyńska Monika
Dembski Adrian
Gutowska Anna
Jesionowska Agnieszka
Kawiorska Karolina

Kijewska Monika
Ossowska Agnieszka
Ruszkiewicz Ewa
Skałecka Iwona
Sperling Monika

Język niemiecki

Janik-Urbaniak Maria
Mielczarek Tomasz
Pucek Magdalena

Sawicka-Gralak Monika
Zabłocka Magdalena

Matematyka

Animucka Zofia
Ciesielska Katarzyna
Kaczmarek Dominika
Malik Barbara

Mączewska Magdalena
Wiśniewski Kamil 
Wojdała Magdalena
Zielińska Anita
Zieliński Paweł

Przyroda, Biologia

Ciupa Jan
Fidrysiak Anna
Fornalczyk Martyna

Historia, WOS

Błaszczyk Iwona
Dudek Dorota 

Maciejewska Anna
Zbidi Paweł

Geografia

Dukat Aleksandra
Zbidi Marzena

Chemia

Kielek Rafał

Fizyka

Janas Małgorzata
Kaczmarek Dominika
Nowalińska-Ambroziak Anna

Informatyka

Grzeszczakowska Katarzyna
Krupa Małgorzata

 

Zabłocka Magdalena
Zieliński Paweł

Technika

Kobierzycki Grzegorz

Muzyka

Osiński Jacek
Stadnicka Małgorzata

Plastyka

Maciejewska Anna
Osiński Jacek
Piestrak Dorota

Wychowanie fizyczne

Ignatowska Agnieszka
Kamiński Michał
Kaźmierczuk-Lutyńska Monika
Krajewska Edyta
Kwiecińska Joanna

Młynarska-Przewodek Małgorzata
Sprawka Ewa
Sprawka Dariusz
Szeflińska-Kowalczyk Maria

Religia

Kobełecki Marek
Owczarek Bogumiła
Mirosława Jaros

Owczarek Katarzyna
Monika Garbiec

Nauczyciele wspierający

Chober Aneta
Gajderowicz Krzysztof
Gizewska Katarzyna
Grzegorzewska Kamila
Jabłońska Karolina
Jendrzejczyk Agnieszka
Juga-Kopeć Anna

Mączewska Magdalena
Młynarczyk-Stępięń Marta
Pietrzak Małgorzata
Przybylak Agnieszka
Siekierski Gerard
Skałecka Aleksandra
Witkowska Ewa

Świetlica

Barcz Paulina
Bień Kamil
Bieniak Damian
Brzezińska Kinga

Ciarkowska Urszula
Dybilas Natalia
Frołow Dorota
Królak Beata
Ławska Agnieszka

Sitarska-Ostrowska Jolanta 
Socha Agnieszka
Tarnowska Weronika
Winiecka Joanna

Biblioteka

Kędzierska Ilona
Podębska Jadwiga

Logopeda

Świderek Izabela
Wilmańska Monika
Korczyńska Paulina

Terapia pedagogiczna

Kacprzak Agnieszka
Kędra Sylwia

Przybylak Agnieszka
Rożenek Bożena

Integracja sensoryczna

Świderek Izabela

Arteterapia

Gizewska Katarzyna

Trening umiejętności społecznych

Skałecka Aleksandra

Edukacja dla bezpieczeństwa

Edyta Krajewska

Skip to content