Nabór do klasy 7- dwujęzycznej w roku szkolnym 2022/2023

Od poniedziałku, 9 maja rusza nabór do klasy 7 dwujęzycznej. Wszystkie informacje i dokumenty z tym związane będziemy zamieszczać, na bieżąco, na stronie szkoły w zakładce: Nabór do klasy 7-dwujęzycznej w roku szkolnym 2022/2023.

Zapisując dziecko do klasy dwujęzycznej, do czego serdecznie Państwa zachęcamy, należy złożyć następujące dokumenty:

1. deklaracja przystąpienia do sprawdzianu predyspozycji językowych,
2. klauzula informacyjna- ochrona danych osobowych

Powyższe dokumenty będą do pobrania na stronie szkoły.

Wszystkie składane dokumenty muszą być własnoręcznie podpisane przez rodziców/opiekunów.

Dokumenty można dostarczyć bezpośrednio do szkoły i wrzucić do specjalnej skrzynki umieszczonej w holu. Dokumenty muszą być w zaklejonej kopercie opisanej: Nabór-klasa dwujęzyczna.

Można również przesłać podpisane i zeskanowane dokumenty na adres kontakt@sp162.elodz.edu.pl

Sprawdzian predyspozycji językowych do klasy dwujęzycznej zaplanowany jest na 7 czerwca godzina 14:00.