Walentynkowy turniej piłki ręcznej dla klas 4

15 lutego odbył się w naszej szkole ,,Walentynkowy turniej piłki ręcznej dla klas 4″.

Wzięło w nim udział 5 zespołów: chłopcy, którzy u nas w szkole trenują piłkę ręczną w ramach zajęć dodatkowych SKS oraz dziewczęta trenujące w ramach OSPR.

Turniej sędziowały uczennice klasy 8 b – Levy Nguyen i Kinga Łata, natomiast sędziami stolikowymi były Oliwia Gwizdała i Alena Fryczka (nasze kontuzjowane zawodniczki).

Drużyny zostały wybrane przez kapitanów i w trakcie turnieju, mimo że dokonaliśmy podsumowania i wyłoniliśmy zwycięzców, najbardziej liczyła się dobra zabawa i rozegranie jak największej liczby spotkań. W sumie odbyło się 10 meczów, graliśmy systemem każdy
z każdym. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z tabelą do gry wyżej wymienionym systemem.

Dziewczęta z klas 4 pierwszy raz brały udział w rozgrywkach piłki ręcznej, ale mam nadzieję, że zaczniemy częściej grać turnieje i będzie mniej stresu, a więcej radości (niestety, łzy się polały).

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w zmaganiach i spędzili aktywnie to piątkowe popołudnie. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki walentynkowe i podziękowania za udział w turnieju.

Joanna Kwiecińska