Turniej finałowy ,,Anilana Handball Kids"

Turniej finałowy ,,Anilana Handball Kids”

W piątek 15.12.2023 r. reprezentacja szkoły uczestniczyła w turnieju finałowym ,,Anilana Handball Kids”. Chłopcy z klas 5, grając w piłkę ręczną,
zdobyli 2 i 3 miejsce w walce o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego – pana Grzegorza Schreibera.

Mecz o złoto przegraliśmy jedną bramką 5:4 z SP 30. Wszystkie pozostałe mecze (z SP 29 i SP 33) nasze reprezentacje wygrały.

Na zakończenie turnieju odbył się konkurs dla wszystkich uczestników, polegający na celnym rzucie do bramki zza połowy boiska. Rywalizację wygrał nasz uczeń Borys Dela Gądek, pokonując ponad 40 uczestników. Antoni Lewandowski i Jakub Pietrzak zostali wyróżnieni jako najlepsi zawodnicy naszych zespołów.

Reprezentacja szkoły w składzie:

1. Jakub Pietrzak
2.Antoni Lewandowski
3. Michał Sowiński
4. Borys Dela Gądek
5. Jakub Zawadowski
6. Adam Wata

7 Michał Patrzykąt
8. Jan Topczyński
9.Tadeusz Imoczynski
10.Tymon Tarnecki
11. Stanisław Sitarek
12. Karol Nguyen
13. Jakub Jaros

14.Aleksander Kalsztein
15. Wojciech Włudarczyk
16. Filip Leśnik
17. Antoni Podgórski

Trener: Joanna Kwiecińska

Gratulujemy sukcesów!

Więcej o turnieju możemy poczytać na profilu klubu UKS Anilana Łódź:

Nagrodzeni w turnieju zostali również nauczyciele, otrzymali piękne koszulki z logo klubu.

Dziękujemy za rewelacyjna organizację, poczęstunek i wspaniałe nagrody dla wyróżnionych zawodników.