SP 162

Flaga Ukrainy
Lekcja otwarta w klasie 3 A

Lekcja otwarta w klasie 3 A

30.05.2023 r. grupa 14 rodziców z klasy integracyjnej 3 A uczestniczyła w zajęciach otwartych.
Rodzice razem z dziećmi realizowali trudny temat „Tożsamość narodowa”.
Podczas pracy propagowane były metody aktywizujące. Cała grupa świetnie integrowała się w czasie wspólnych działań. Uczestnicy wykorzystali swoją kreatywność i wyobraźnię, tworząc różnorodne interpretacje proponowanych treści. Wykazali się też dużą odwagą w prezentowaniu własnych pomysłów. Było wiele zabawy, śmiechu i radości zarówno ze strony uczniów, rodziców oraz nauczycielek. Taka lekcja na pewno zostanie w pamięci na zawsze.
Za udział w tym niezwykłym spotkaniu serdecznie dziękują:
Beata Szymańska – wychowawczyni klasy
Agnieszka Jendrzejczyk i Małgorzata Borkowska – nauczycielki wspierające.

Skip to content