SP 162

Flaga Ukrainy
Turniej finałowy piłki ręcznej o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta z naszej szkoły po raz trzeci w szesnastce najlepszych szkół w Polsce!

Dziewczęta z rocznika 2009/2010 rozegrały turniej finałowy piłki ręcznej o Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W fazie grupowej pokonały Szkołę Podstawową nr 13 z Bełchatowa 13 : 1 oraz Szkołę Podstawową z Parzęczewa 11 : 4. W meczu finałowym o I miejsce dziewczęta pokonały rywalki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4
z Tomaszowa Mazowieckiego 21 : 3.
Zajęły I miejsce i tytuł Mistrza Województwa Łódzkiego oraz prawo gry wśród 16 najlepszych szkół w Polsce na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Od dzisiaj zbieramy pieniądze na wyjazd! Trzymamy kciuki!!!

Skład naszych „złotek” to:
Bukowska Gabriela, Chuścińska Gabriela, Ciesielczyk Amelia, Gębska Julia, Łata Kinga, Maćkowiak Julia, Moczkowska Agata, Nguyen Le Vy, Siejka Zosia, Stokowska Lena, Thuy Linh Luu, Weremczuk Marlena, Zygmunt Natalia.
Trener – Dariusz Sprawka

GRATULUJEMY!

Skip to content