SP 162

Flaga Ukrainy
Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

22 i 23 czerwca 2023 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uczniowie klas ósmych  już w czwartek mieli okazję pożegnać się ze szkołą. Ósmoklasiści odebrali nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce. Na najlepszych absolwentów czekały medale Sapere Aude. Podczas czwartkowych uroczystości nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły przez uczniów klas ósmych młodszym kolegom z siódmej klasy. W piątek cała szkoła mogła cieszyć się z wyczekanego zakończenia roku szkolnego. Uczniowie klas 4-7 odebrali nagrody za naukę i osiągnięcia sportowe na sali gimnastycznej,
a wychowawcy w wyznaczonych salach rozdali swoim wychowankom świadectwa. Część uczniów  zaprezentowała swoje talenty aktorskie i wokalne dzięki krótkiemu przedstawieniu, które przeniosło wszystkich zgromadzonych w świat lektur szkolnych. 

 

Życzymy bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!

Skip to content