SP 162

Flaga Ukrainy
Zajęcia modelowe wychowania fizycznego

Zajęcia modelowe wychowania fizycznego

23 listopada 2023 odbyły się w naszej szkole zajęcia modelowe wychowania fizycznego dla nauczycieli z łódzkich szkół. Temat zajęć to ,,Systematyka ćwiczeń i metodyka kształtowania umiejętności technicznych w piłce ręcznej”.
Organizatorem spotkania była pani Ewa Sprawka – doradca metodyczny w ŁCDNiKP. Zajęcia przeprowadziła pani Joanna Kwiecińska – nauczyciel naszej szkoły, trener z licencją B. Grupą modelową były dziewczęta z klas 7-8, które należą do Ośrodków Szkolenia Piłki Ręcznej w naszej szkole. Warto dodać, że nauczyciele z naszej szkoły: pani Joanna Kwiecińska i pan Dariusz Sprawka w dniach 17-19.11.2023 przebywali w Szczyrku na kursokonferencji szkoleniowej dla trenerów OSPR. Otrzymali tam sporą dawkę wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, która się dzielą z innymi nauczycielami.
Dziękujemy!

Skip to content