W sobotę, 16 maja 2026 roku drużyna z naszej szkoły wzięła udział w XIV Rajdzie Rowerem i pieszo Wzniesienia Łódzkie cieszą.
Impreza niezwykle ciekawa pod względem przyrodniczym i krajoznawczym.
Dystans ok. 6 km.
Ciekawe opowieści snute przez pracowników Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich ubogaciły naszą wiedzę i pobudziły wyobraźnię.
Śpiew ptaków niezwykle umilał pobyt w Łagiewnikach.
Ognisko i konkurs wiedzy na mecie dopełniły przyjemności udziału w spacerze.
Wszyscy okazali się zwycięzcami.
Dziękujemy Organizatorom za możliwość posmakowania pysznej herbaty owocowo – kwiatowej 😜
Mimo niekorzystnej prognozy aura okazała się idealna na leśną wędrówkę.
Czekamy na ostatni, w tym roku szkolnym, XXIII Rajd Nocny „Pożegnanie dnia”.
