SP 162

Flaga Ukrainy
Mistrz Łodzi i Mistrz Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej

WYRUSZAMY na MP !!!

W grudniu reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wywalczyła tytuł Mistrza Łodzi i Mistrza Województwa Łódzkiego w piłce ręcznej. Tym samym powtórzyła sukces z poprzedniego roku i awansowała do Mistrzostw Polski. Zawody Ogólnopolskie odbędą się 18-21 maja 2023 r. w Dźwirzynie.
Dzięki licznym sponsorom wyjazd odbędzie się – dziewczęta zasłużyły na to!.
Przed nami 4 dni walki o jak najlepsze wyniki z najlepszymi zespołami z Polski. Wierzę, że dziewczęta w składzie:

Adamczyk Daria,Bukowska Gabriela, Chuścińska Gabriela, Hoang Kieu Anh, Kabacińska Maja, Kaczmarek Ania, Krasowska Hania, Maćkowiak Julia, Nguyen Le Vy, Rytczak Karolina, Siejka Zosia, Stokowska Lena, Szawłowska Maja, Thuy Linh Luu, Tkaczyk Karolina, Weremczuk Marlena

dadzą z siebie wszystko i będą walczyć do końca o każdą piłkę i każdy metr parkietu.
Życzymy jak najlepszych wyników w rywalizacji sportowej oraz dobrej zabawy podczas całego turnieju.

 Za wsparcie dziękuję w imieniu drużyny i własnym – Dariusz Sprawka

Skip to content