SP 162

Flaga Ukrainy
Wspaniały występ naszych dziewcząt z klas V i VI

Wspaniały występ naszych dziewcząt z klas V i VI

Uczennice naszej szkoły (rocznik 2010 i 2011) w pięknym stylu awansowały do finału Mistrzostw Łodzi w piłce ręcznej. Wręcz znokautowały przeciwników: SP 109 (14:1), ZSP 3 (23:0) i SP 34 (8:3). Postawa dziewcząt była wzorowa. Miło było patrzeć, jak sobie radzą na boisku i cieszą się grą. Teraz czeka je finał Mistrzostw Łodzi, który odbędzie się pod koniec listopada.

 Szkołę reprezentowały:

Adamczyk Daria, Bukowska Gabriela, Chuścińska Gabriela, Ciesielczyk Amelia, Hoang Kieu Anh, Kaczmarek Ania, Kaduczek Julia, Krasowska Hania, Maćkowiak Julia, Nguyen Le Vy, Rytczak Karolina, Siejka Zosia, Stokowska Lena, Thuy Linh Luu, Weremczuk Marlena.

Natomiast chłopcy z naszej szkoły w półfinale zajęli 3 miejsce i nie udało im się awansować do finału Mistrzostw Łodzi.

Skład zespołu: Murowański Maciej, Duraj Łukasz, Sycan Mikołaj, Przybysz Jan, Urbaniak Jakub, Kuljan Michał, Szot Wiktor, Wajszla Jakub, Leszczyński Maksymilian, Filipowski Filip, Bilkowski Aleksander, Jankowski Jakub, Walaszczyk Julek, Pąśko Franek.

 

Skip to content