SP 162

Flaga Ukrainy
Konsultacje OSPR

Wojewódzkie konsultacje szkoleniowe w ramach OSPR

W dniach 29.09 – 02.10 siedem dziewcząt z naszej szkoły brało udział z panią Joanną Kwiecińską w konsultacjach wojewódzkich w ramach OSPR. Była to kadra najzdolniejszej młodzieży z województwa łódzkiego – rocznik 2009. Dziewczęta zaprezentowały się z bardzo dobrej strony. Miały w ciągu czterech dni 14 h treningów, w tym testy sportowe m.in Beep test, które wcale nie były łatwe. Wymagały od nich dużej dyscypliny, wytrwałości i walki ze swoimi słabościami. Dały radę i do końca konsultacji pokazały, że warto na nie liczyć i naprawdę godnie reprezentowały naszą szkołę.
Tymczasem już przygotowujemy się do rozgrywek szkolnych i pierwszego meczu Łódzkiej Ligi Młodziczek.
Trzymajcie mocno kciuki!

Reprezentantki to:
1. Edyta Gross
2. Klaudia Świtacz
3. Oliwia Bednarek
4. Iga Stępień
5. Aleksandra Pietruszewska
6. Julia Gębska
7. Patrycja Śledzińska

Trener – Joanna Kwiecińska

Skip to content