SP 162

Flaga Ukrainy
Szkolna choinka

Wielka inauguracja sezonu świątecznego!

6 grudnia, w mikołajki, rozpoczęliśmy odliczanie do wyczekiwanych Świąt. Na tablicy Samorządu Szkolnego pojawił się kalendarz adwentowy, na którym codziennie można znaleźć jakąś ciekawostkę oraz dwa dodatkowe „szczęśliwe numerki”. Tego dnia wielu uczniów naszej szkoły nie zapomniało o mikołajowych akcentach: czerwonych czapeczkach, reniferowych opaskach, ubraniach ze świątecznymi elementami. W holu, niedaleko wejścia do naszej szkoły, stanęła choinka. W tym roku wyjątkowa, ponieważ ozdoby wykonaliśmy sami – każda klasa przygotowała jakiś element. Jednak najwięcej radości w tym dniu przyniósł nam kiermasz pierników i pierniczków przygotowany przez Samorząd Szkolny. Było bardzo słodko, smacznie, pachnąco i wesoło!

Skip to content