SP 162

Flaga Ukrainy
Mistrzostwa Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego

Wicemistrz Polski Karate Kontaktowego

Uczeń naszej szkoły i reprezentant łódzkiego Klubu Karate - Paweł Lenart zdobywa tytuł Wicemistrza Polski Karate Kontaktowego

W dniu 23 kwietnia odbyły się w Ełku Mistrzostwa Polski Kyokushin Polskiego Związku Karate Kontaktowego oraz turniej towarzyszący The Best Warrior Cup. W zawodach wzięło udział przeszło 400 zawodników z 42 klubów z 10 różnych organizacji. Województwo łódzkie reprezentował Klub Karate Sportowego Kumite Łódź.

Paweł Pablo Lenart stoczył tego dnia trzy pojedynki
w kategorii chłopców 14-15 lat – 65kg w formule full contact i ostatecznie zdobył
tytuł Wicemistrza Polski Karate Kontaktowego.
Był świetnie przygotowany do tego turnieju przez swojego wieloletniego trenera pana Macieja Matysiaka.

Paweł trenuje karate od siódmego roku życia i jest od początku związany ze swoim macierzystym KLUBEM – KKS Kumite Łódź. Już wcześniej wielokrotnie sięgał po trofea na zawodach rangi ogólnopolskiej, ale Tytuł Wicemistrza Polski jest dla niego pierwszym tego typu.

Wielkie gratulacje dla Pawła i pana Macieja Matysiaka.
Życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content