SP 162

Flaga Ukrainy
Turniej piłki nożnej

Turniej piłki nożnej

W dniach 15 – 16 maja na Orliku naszej szkoły rozgrywane były półfinały Mistrzostw Łodzi
w piłkę nożną w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej jak również Igrzysk DzieciZ radością pragnę poinformować, że uczniowie naszej szkoły osiągnęli ogromny sukces, awansując do Finałów Mistrzostw Łodzi w piłce nożnej. Awans uzyskała zarówno reprezentacja chłopców młodszych jak również starszych.

 

Reprezentacja chłopców młodszych:
Tymon Janecki 6c, Bartek Sobiecki 6c, Bartek Fabisiak 6c, Dawid Lewandowski 6c, Wojtek Fijałkowski 6d, Tomek Mackiewicz 6f, Norbert Kurkiewicz 5e, Kevin 5f, Marcel Sajewicz 5e, Sebastian Wnuk 5f Adam Pawłowski 7b.

Reprezentacja chłopców starszych w składzie:
Szymon Kowalski 8g, Filip Łukasik 7c, Filip Stańczyk 8f, Kajetan Nowakowski 8a, Maks Skopiński 8f, Wojciech Polanowski 8e, Kuba Kowalczyk 8e Adam Budzik 8a, Milan Matera 8f, Michał Błoch 8d, Szymon Osiński 8g, Szymon Gembarowski 8g.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach.
Trzymajmy wszyscy kciuki!  

Skip to content