SP 162

Łąka pod lupą

Łąka pod lupą

W roku szkolnym 2025/2026 w naszej szkole odbył się etap szkolny XIV Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Polska jakiej nie znacie” pod hasłem
„Łąka pod lupą”
.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych uczniów, kształtowanie postaw proekologicznych oraz rozwijanie kreatywności i wrażliwości artystycznej. Uczestnicy przygotowali prace plastyczne przedstawiające świat łąki widziany z bliska.
Komisja konkursowa oceniała prace pod względem zgodności z tematyką, pomysłowości, estetyki wykonania oraz walorów artystycznych. Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowano laureatów oraz wyróżnionych uczniów w poszczególnych kategoriach.
Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i był okazją do rozwijania talentów plastycznych oraz pogłębiania wiedzy ekologicznej.

Skip to content