SP 162

Flaga Ukrainy
Konsultacje wojewódzkie w ramach OSPR

Konsultacje wojewódzkie w ramach OSPR

W dniach 24-27 marca 2022r. w Sulejowie odbyły się konsultacje wojewódzkie dla dziewcząt trenujących w ramach Ośrodka Szkolenia Piłki Ręcznej (rocznik 2008 i 2009). Nasz OSPR reprezentowało 5 zawodniczek i trenerka Joanna Kwiecińska. Uczennice przechodziły liczne testy sprawnościowe oraz specjalistyczne treningi. Wieczorami mogły się odprężyć po męczących treningach na basenie. Z naszej szkoły Aleksandra Pietruszewska zakwalifikowała się na centralne konsultacje startowe, które odbędą się 9-10 czerwca 2022r w Kleszczowie. 

Reprezentantki OSPR SP 162:

Aleksandra Pietruszewska
Laura Kołtonik
Julia Kunka-Wagner
Maja Czaplicka
Julia Wata

Serdecznie gratulujemy dziewczętom sukcesów i życzymy dużo wytrwałości w dalszym szkoleniu sportowym, a Oli życzymy powodzenia na konsultacji startowej i dużo trafionych bramek.

Skip to content