SP 162

Flaga Ukrainy
Kolejne sukcesy w piłce ręcznej

Kolejne sukcesy w piłce ręcznej

W grudniu dobiegły końca szkolne rozgrywki na szczeblu Łodzi i województwa w piłce ręcznej. Wcześniej przedstawione były zespoły dziewcząt i chłopców
w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2009-2010).
Oto dwa dalsze sukcesy naszych zespołów uczestniczących w Mistrzostwach Łodzi w ramach Igrzysk Dzieci (r. 2011-2012).
Oba również dotarły do finałów.

Dziewczęta – IV miejsce w Łodzi

Chłopcy – III miejsce w Łodzi

Szkołę reprezentowały: Białkowska Jagoda, Defińska Julia, Dziewanowska Wiktoria, Fiuk Aleksandra, Gostyńska Izabela, Hoang Kieu Anh, Krasowska Hanna, Krawczyk Jagoda, Szafara Nikola, Szawłowska Maja, Świdzińska Kalina, Grabowska Wiktoria.

 

– trener Dariusz Sprawka

Szkołę reprezentowali: Bilkowski Aleksander, Dąbrowski Jan, Gruszczyński Wiktor, Jednac Jan, Jankowski Jakub, Kurkiewicz Norbert, Lewandowski Antoni, Pąśko Franciszek, Pietrzak Jakub, Sowiński Michał, Wajszla Jakub, Walaszczyk Juliusz, Włudarczyk Wojciech

 

– trener Dariusz Sprawka

Gratulujemy wszystkim zespołom i życzymy sukcesów w przyszłych mistrzostwach, a drużynie dziewcząt, która dotarła do najlepszej szesnastki w Polsce, owocnego pozyskiwania sponsorów w celu sfinansowania wyjazdu na Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i oczywiście wywalczenia jak najlepszego miejsca.

Skip to content