SP 162

Flaga Ukrainy
Integracja rodziców pierwszaków

Integracja rodziców pierwszaków

W dniu 15 listopada w klasie Ia odbyły się dwugodzinne zajęcia integracyjne dla rodziców. Zostały one przeprowadzone przez pedagoga szkolnego z klas I-III – panią Joannę Zejmowicz. 
Podczas zajęć rodzice poznawali swoje imiona i siebie wzajemnie, biorąc bardzo aktywny udział w proponowanych zabawach. Panowała bardzo wesoła atmosfera, rodzice bawili się jak za dawnych lat, gdy byli w wieku swoich dzieci. Proponowane zabawy były urozmaicone, uczestnicy mieli stworzone warunki do pokazania swojej kreatywności przy prezentowaniu pantomimą urządzeń abstrakcyjnych i rzeczywistych. Można było wykazać się bogatym słownictwem przy odgadywaniu haseł w grze “Tabu” oraz umiejętnością współpracy i prezentacji na forum grupy. Czas przeznaczony na zajęcia upłynął niepostrzeżenie szybko. Z informacji zwrotnych od uczestników wiadomo, że spotkanie bardzo się podobało i szkoda, że były to zajęcia jednorazowe. Rodzice opuszczali szkołę z nową energią, z uśmiechem na twarzy i z poczuciem, że klasa Ia jest wyjątkowa. Na zakończenie zaproponowali wykonanie wspólnego zdjęcia upamiętniającego bardzo miło spędzone chwile.

Skip to content