SP 162

Flaga Ukrainy
Dzień Patrona

Dzień Patrona

9 grudnia w naszej szkole obchodziliśmy
Dzień Patrona. Z tej okazji uczniowie brali udział
w konkursie na najlepszy plakat dotyczący życia Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Nagrodzone prace wykonali: Antonina Kostrzewska z 4b, Michalina Rogalska z 5c oraz Sandra Wziątek z 5b. Dodatkowo na wyróżnienie zasłużyli: Maja Długosz z 1a oraz Wiktor Gruszczyński 5b.

Tego dnia odbył się również konkurs wiedzy
o patronie
. Na terenie całej szkoły rozmieszczone zostały stacje zadaniowe. Uczniowie wykonywali tam polecenia, które przybliżyły im sylwetkę Jana Nowaka – Jeziorańskiego. Ostatnim zadaniem był quiz. Zwycięzcami w konkursie zostali: Wiktor Garnysz z 8h, Damian Bocian z 5a, Patrycja Śledzińska z 8c oraz Aleksander Kopański z 5b.

Z okazji Dnia Patrona odbyło się również widowisko słowno – muzyczne przygotowane przez dzieci z klas 1 – 3.

 

Karolina Stradel
Natalia Kaźmierczak

Skip to content